Ekonomi

Papara Hesabına Kredi Kartından Para Yükleme (2021)

Türkiye’de en çok kullanılan online cüzdanlardan birisi olan papara saat ve gün fark etmeksizin havale eft gibi işlemleri kolayca yapabileceğimiz bir uygulamadır. Paparaya kredi kartından para yükleme işlemi oldukça basit bir yöntemdir. İşte sizlere bu yazımızda papara hesabınıza kredi kartından para yatırma işleminden bahsedeceğiz. En çok kullanılmasının sebebi de işlem yapmak için iş günü ve iş saatini beklemeden istediğiniz zaman para aktarması yapılabilmesidir. Papara hesabına kredi kartından para yükleme işlemini de hızlıca yapabilirsiniz.

İşlemlerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmak isteyenler kendi kredi kartı hesabından papara hesabına para aktarımı yaparak papara hesapları arasında para transferi gerçekleştirebilir. Bizde sizler için bu yazımızda Papara hesabına kredi kartıyla para yükleme ve gönderme işlemi ile ilgili bilgi verdik. İşte paparaya kredi kartı ile para yatırma yönteminin tüm detayları!

Paparaya Kredi Kartından Para Yatırma 2021

Paparaya Kredi Kartından Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Papara hesabına kredi kartından para yükleme işlemi çok kolay bir işlemdir. İlk olarak yapmanız gereken para gönderme işlemi yapacağınız kredi kartı hesabınızın olduğu bankanın mobil uygulamasına veya internet bankacılığına giriş yapmak. Paparaya kredi kartından para yükleme oldukça kolay bir yöntem.

Paparaya kredi kartı ile para yükleme yapmak için gerekli şartlar;

 • Papara ile anlaşmalı bankalardan birisi üzerinde kredi kartınızın bulunması (TEB, Garanti, Finansbank, Yapı Kredi, VakıfBank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, ING Bank, Odea Bank, Kuveyt Türk, Alternatif Bank, PTT, Albaraka Türk)
 • Kredi kartınızda kullanacağınız miktarda limit olması
 • Kredi kartı sahibi bilgilerinin Papara hesabınızdaki bilgilerle aynı olması
 • Kredi kartınızın mobil bankacılık uygulaması üzerinde tanımlı olması

Bu şartlar tamamsa sizde kredi kartı hesabınızdan papara hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Paparaya kredi kartından para yükleme adımlarını takip ederek kolayca hesabınıza para aktarabilirsiniz.

Para Yükleme İşlemi İçin Yapmanız Gerekenler;

 • Para gönderme seçeneklerinden “havale” işlemine tıklayınız.
 • IBAN numarası ile havale işlemini seçiniz.
 • Açıklama kısmın papara numaranızı giriniz.
 • Paranın gönderileceği hesap seçeneğinde kredi kartınızı seçiniz.
  Bu adımları sırasıyla takip ederseniz papara hesabına para aktarmış olursunuz.

İşte kredi kartından papara hesabınıza para aktarma işlemi bu kadar kolay. Peki papara kredi kartı ile para gönderme işlemi yapılabilir mi? Paparaya kredi kartından para yükleme nasıl yapılır? İşte tüm sorularınızın yanıtı!

Papara hesabınıza işlem yapmak istediğiniz kredi kartı bilgilerini tanımlayarak tek tıkla para yükleme, para aktarma, para yükleme işlemlerini tek tıkla hızlıca yapabilirsiniz. Sadece kredi kartı ile değil dilerseniz banka kartınızla da aynı işlemleri yapabilirsiniz.

Papara hesabınıza kredi veya banka kartınızı tanımlama işlemi için aşağıdaki yazımızı da okuyunuz.

Papara Hesabına Kredi Veya Banka Kartı Tanımlama İşlemi

 1. Papara uygulamanıza giriş yaparak menü sekmesinden “Banka/Kredi Kartlarım” seçeneğine tıklayınız.
 2. Daha sonra ekranınıza çıkan kart ekle butonuna tıklayınız.
 3. Sonrasında karşınıza çıkan ekranda kart bilgilerinizi girmeniz gereken alanları doldurunuz. Başkasına ait kredi kartıyla Papara hesabınıza kart ekleyemezsiniz.
 4. Bu bilgileri doldurduktan sonra kart ekle butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Paparaya kredi kartından para yükleme işleminiz tamamlanmış olacaktır. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Sitemizde yer alan diğer bilgilerden faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu