Medya

Begüm Çağla Taşkın Kimdir? Çok Güzel Hareketler 2 Begüm Çağla Taşkın Boyu ve Kilosu Kaç?

Kanal D ekranlarında pazar akşamları saat 20.00’da yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer alan Begüm Çağla Taşkın oldukça öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Begüm Çağla Taşkın oyunculuğu ve sempatikliği ile seyircilerin dikkatini üzerine topluyor. Seyirciler tarafından oldukça merak edilen Begüm Çağla Taşkın’ın biyografisini sizler için araştırdık. Begüm Çağla Taşkın kimdir? Kaç yaşında? Begüm boyu kilosu kaç? Begüm Çağla Taşkın nereli? Begüm Çağla Taşkın sevgilisi kim? İşte Begüm Çağla Taşkın’ın hakkında detaylar…

Begüm Çağla Taşkın Kimdir?

15 Ağustos 1987 yılında Bursa’da dünyaya gelen Begüm 34 yaşındadır. Eğitim hayatını Bursa Cumhuriyet Lisesinden mezun olduktan sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi-Ekonomi Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Oyuncu olma isteğinin peşine düşen Begüm  Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almış, 2013’de Ziverbey Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

2011 yılında yayınlanan Çilek Zamanı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştiren Begüm Çağla Taşkın, şimdilerde BKM Mutfak ekibine dahil olmuş ve Çok Güzel Hareketler 2 bünyesinde yer almaktadır. Begüm Çağla Taşkın seyircilerin büyük beğenisini ve ilgisini toplamış adını ÇGHB 2 ile duyurmayı başarmıştır.

Begüm Çağla Taşkın Boyu Kilosu Kaç? Burcu Ne?

ÇGHB 2 Begüm Çağla boyu 1.72 metre kilosu ise 57 kg’dır. Aslan burcudur.

Begüm Çağla Taşkın Sevgilisi Kim?

Begüm Çağla Taşkın sevgilisi hakkında bir bilgiye ulaşılamamıştır.

Begüm Çağla Taşkın’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (TV Dizisi)
2019 – Organize İşler 2: Sazan Sarmalı (Bahadır’ın Arkadaşı) (Sinema Filmi)
2018 – Jet Sosyete (TV Dizisi)
2011 – Evelina (Sinema Filmi)
2011 – Eleni (Sinema Filmi)
2011 – Çilek Zamanı (Sinema Filmi)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu