Medya

Camdaki Kız Dizisi Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) Kimdir?

2021 yılının en dikat çeken dizileri arasında yer alan ve Kanal D ekranlarında perşembe akşamları saat 20.00’da yayınlanmaya başlayan Camdaki kız dizisi oyuncularından Sedat (Feyaz Şerifoğlu) oldukça merak ediliyor. Camdaki Kız Sedat kimdir? Camdaki Kız Sedat boyu ve kilosu kaç? Camdaki Kız Sedat sevgilisi kim? vb. sorular izleyiciler tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bizde sizler için Camdaki Kız Sedat’ın kim olduğunu ve hakkında merak edilenleri araştırdık. İşte Camdaki Kız Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) hakkında detaylı bilgiler…

Camdaki Kız Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) Kimdir?

Camdaki Kız dizisinde Sedat Karakterini Canlandıran Feyyaz Şerifoğlu daha öncede oynadığı Kırmızı Oda dizisinde dikkatleri çeken isim olmuştu. Camdaki Kız Sedat Karakteriyle de karşımıza çıkan Feyyaz Şerifoğlu 1991 yılında Rize’de doğmuştur. Eğitim hayatını Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünde tamamladı.

Feyyaz Şerifoğlu, 2013 yılında O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına katılarak ‘İnci Tanem’ performansıyla yarışmada Murat Boz’un takımında yarışmaya devam etti. 2014 yılında Behzat Gerçeker’in yönetimindeki Enbe Orkestrası’nda, daha sonra başta Ajda Pekkan olmak üzere birçok ünlü şarkıcıya vokalistlik yaptı. 2020 yılında TV8’de yayınlanan ‘Kırmızı Oda’ dizisinde ‘Can’ karakterini oynadı. Oyunculuk yanında şarkıcılıkda yapan Feyyaz ‘Gidene’ adlı ilk single şarkısını 2020 yılında dinleyicileriyle buluşturdu.

Camdaki Kız Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) Burcu nedir?

Camdaki Kız Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) burcu balıktır.

Camdaki Kız Sedat (Feyyaz Şerifoğlu) Boyu, Kilosu Kaç?

Camdaki Kız Sedat boyu 1.75 m, kilosu 73 kg’dır.

Sosyal Ağ Kullanıcı adları;

  • İnstagram’da @feyyazserifoglu
  • Twitter’da @fyyzsrfglu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu