Medya

Cemile Canyurt Kimdir? Çok Güzel Hareketler 2 Cemile Canyurt Boyu ve Kilosu Kaç?

Kanal D ekranlarında pazar akşamları saat 20.00’da yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2 oyuncu kadrosunda yer alan Cemile Canyurt oldukça öne çıkan isimler arasında yer alıyor. Yetenekli oyuncu Cemile Canyurt sempatikliği ile seyircilerin dikkatini üzerine topluyor. Seyirciler tarafından oldukça merak edilen Cemile Canyurt’un biyografisini sizler için araştırdık. Cemile Canyurt kimdir? Kaç yaşında? Cemile Canyurt boyu kilosu kaç? Cemile Canyurt nereli? Cemile Canyurt sevgilisi kim? İşte Cemile Canyurt’un hakkında detaylar…

Cemile Canyurt Kimdir?

Yetenekli oyuncu Cemile Canyurt 15 Mart 1992 yılında Kırıkkale’de doğmuştur. Çocukluk yılları Ankara’da geçen Cemile 13 yaşında Ankara’da özel bir tiyatro’da eğitim almıştır. İlk, orta ve lise hayatını tamamladıktan sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gıda Bölümünü kazanmıştır.

28 yaşındaki güzel oyuncu Cemile Canyurt Mertkan Kaya ile 2020 yılının Temmuz ayında evlenmiştir.

Cemile Canyurt şuan BKM ekibine katılma serüvenini şu şekilde anlattı;

“Ankara’da Özel bir Tiyatro’da eğitim aldım. Babamın ‘elle tutulur bir meslek seçeceksin’ demesiyle bir dönem gizli saklı Tiyatro çalışmalarına devam ettim.. Bu durum öğrenilince oyunculuk hayallerimi kısa bir süre ertelemek zorunda kaldım ve AİBÜ Gıda Mühendisliği bölümünü kazandım.. Üniversite Toplulukları ve Özel tiyatrolarda bir çok oyun ve organizasyonlarda yer aldım.

Okul devam ederken sürekli İstanbul’a gelmenin bir yolunu aradım, bir kaç TV programına (yarışma) katıldım ve kısa filmlerde oynadım. Okul biter bitmez soluğu İstanbul’da aldım.. Sürekli BKM’ye gidiyordum, gösterileri izliyordum.. BKM’nin kapısından oyuncu olarak girmenin yolunu arıyordum.. 2016’da BKM Mutfak’ta Doğaçlama Tiyatro Ligine katıldım. 3 Arkadaşımla birlikte Geçiçi Tiyatro olarak sezonu birincilikle bitirdik. Ardından BKM Mutfak Altyapı ekibine dahil oldum ve skeçler yazıp oynamaya başladık.

Şu an uzun zamandır hayalini kurduğum bir ekibin parçasıyım.. Mutlu ve Umutluyum”

Cemile Canyurt Boyu Kilosu Kaç? Burcu Ne?

ÇGHB 2 Cemile boyu 1.60 metre kilosu ise 60 kg’dır. Balık burcudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu