Medya

Masumiyet Dizisi İlker (Serkay Tütüncü) Kimdir?

2021 yılının favori dizileri arasında yer alan ve FOX Tv ekranlarında çarşamba akşamları saat 20.00’da yayınlanan Masumiyet dizisi oyuncularından İlker (Serkay Tütüncü) oldukça merak ediliyor. Masumiyet İlker kimdir? Masumiyet İlker boyu ve kilosu kaç? Masumiyet İlker sevgilisi kim? vb. sorular izleyiciler tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bizde sizler için Masumiyet Ilgaz’ın kim olduğunu ve hakkında merak edilenleri araştırdık. İşte Masumiyet Ilgaz (Serkay Tütüncü) hakkında detaylı bilgiler…

Masumiyet İlker (Serkay Tütüncü) Kimdir?

7 Şubat 1991 yılında İzmir’de doğdu. Eğitim hayatını Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamladı. Serkay Tütüncü, İzmirspor, Balçovaspor, İzmir Emniyet ve Alaçatıspor takımlarında forma giydi. Profesyonel olarak su sporlarıyla ilgilenen Masumiyet Ilgaz 2016 yılında Tv8’de yayınlanan Survivor Yarışmasında Gönüllüler takımında yarıştı. Daha Sonra Tv8’de yayınlanan Para Bende yarışmasında sunuculuk yaptı.

Bu şekilde Televizyon hayatına giren Masumiyet Ilgaz 2016 yılında İnsanlık Suçu dizisiyle oyunculuk hayatına başladı 2018 yılına kadar bu projede yer aldı. 2019 yılında ise Afilli Aşk dizisinde Volkan karakterini canlandırdı. Sosyal medyada 1.5 milyon takipçiye sahip olan Serkay Tütüncü fotoğraf çekmeyi oldukça seviyor.

Masumiyet İlker Burcu Nedir?

7 Şubat günü doğan Serkay Tütüncü burcu Kovadır.

Masumiyet Ilgaz Boyu, Kilosu Kaç?

Masumiyet İlker boyu 1.78 cm, kilosu ise 75 kg’dır.

Masumiyet İlker Sevgilisi Kim?

Masumiyet İlker sevgili hakkında bir bilgi bulunamamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu