Medya

Masumiyet İrem Orhun Kimdir?

2021 yılının favori dizileri arasında yer alan ve FOX Tv ekranlarında çarşamba akşamları saat 20.00’da yayınlanan Masumiyet dizisi oyuncularından İrem (Deniz Işın) oldukça merak ediliyor. Masumiyet İrem kimdir? Masumiyet İrem boyu ve kilosu kaç? Masumiyet İrem sevgilisi kim? vb. sorular izleyiciler tarafından en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bizde sizler için Masumiyet İrem’in kim olduğunu ve hakkında merak edilenleri araştırdık. İşte Masumiyet İrem (Deniz Işın) hakkında detaylı bilgiler…

Masumiyet İrem (Deniz Işın) Kimdir?

Masumiyet Dizisi İrem (Deniz Orhun) 28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de doğmuştur. Eğitimini Ege Üniversitesi Kimya mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendialiği’nde yüksek lisansını yaparak tamamladı. Sonrasında İstanbul’a taşınan Deniz Işın Sahnetuzu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de bir sene de İstanbul’da eğitim aldı. 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

Bir yandan reklam filmlerinde rol alarak kariyerini devam ettirdi ve FOX’ta yayınlanan Her Yerde Sen Dizisinde Merve karakterini oynadı. Dizi kariyeri bu şekilde başladı.

Masumiyet İrem Boyu, Kilosu Kaç? Burcu nedir?

Masumiyet İrem boyu (Deniz Işın) 1.69 metre, kilosu 54 ve burcu İkizlerdir.

Masumiyet İrem Rol Aldığı Diziler

  • Her Yerde Sen
  • İyi Günde Kötü Günde
  • Sefirin Kızı
  • Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde de yer almaktadır.
  • Masumiyet

Masumiyet İrem Sevgilisi Kim?

Masumiyet İrem sevgilisi kim? Masumiyet İrem sevgilisi hakkında bir yeni bilgi bulunamamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu