Medya

2021 Survivor Yarışmacısı Sena Özdemir Kaç Yaşında? Adaya Erken Veda Eden Özdemir Nereli? Boyu Kaç? Kilosu Kaç?

Survivor 2021 yeni sezon başladığı günden itibaren gönüllüler takımı çok araştırılıyor. Sena Özdemir Kimdir? Sena Özdemir Nereli ve Kaç Yaşında? Burcu Ne? Survivor Sena Sevgilisi Kim?

Survivor gönüllüler takımında yer alan Sena Özdemir İzmir’de 2001 yılında doğdu. .20 yaşındaki Sena Özdemir’in babası Balıkesirli annesi ise Bulgaristan göçmenidir.

Sena Özdemir 10 yaşından beri atletizm yapıyor. 100-200 metrede çeşitli Türkiye atletizm dereceleri elde etmiş olan Sena Özdemir’in liseler arası dünya şampiyonası, bayrak yarışında dünya üçüncülüğü vardır. Ege Üniversitesi beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisidir. Aynı anda İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nde lisanslı sporcudur.

Başarılı sporcunun Survivor’da yüksek başarı göstermesi beklenirken ilk haftada iyi performans sergileyemediği için maalesef elenen ilk isim oldu.

Survivor gönüllülerden ilk elenen isim Sena Özdemir oldu.

Sema Özdemir röportajında şu ifadeleri kullanmıştı; “Mücadeleci ruhumu, başarının asla tesadüf olmadığını, gücümün ve performansımınım çalışmaktan geldiğini tüm Survivor izleyicilerine göstermek için buradayım. Bu senenin bir kadın şampiyona ihtiyacı vardı. İşte o şampiyon tam karşınızda”

Sena Özdemir Boyu Kilosu Kaç?

Survivor Sena Özdemir’in boyu 1.64 cm, kilosu ise 56 kg’dır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu