Medya

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi var mı?

Survivor 2021 yılında TV 8 ekranlarında yeniden yayınlanıyor. Büyük heyecanla beklenen Survivor 2021’de gönüllüler takımında Aleyna Kalaycıoğlu yer alıyor. Bursa doğumlu Aleyna Kalaycıoğlu Survivor 2021’de gönüllüler takımında yer alıyor. Peki Survivor 2021 Aleyna Kimdir? Survivor Aleyna kaç yaşında? Survivor Aleyna boyu, kilosu kaç? İşte biyografisi ve diğer detaylar.

Aleyna Kalaycıoğlu Kimdir?

Survivor 2021 gönüllüler takımında yarışacak olan Aleyna Kalaycıoğlu 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüyen Aleyna 10 yaşındayken anne ve babası ayrıldı. Daha sonra Survivor Aleyna annesi ve kardeşiyle İstanbul’da yaşamaya başladılar. Aleyna Kalaycıoğlu, İstanbul’a taşındıktan sonra hayatının değiştiğini ve liseden sonra dil eğitimine ağırlık verdiğini söyledi. lise hayatını İstanbul’da tamamlayan Aleyna Kalaycıoğlu üniversite hayatını Amerika Birleşik Devletlerinde Uçak Mühendisliği bölümünü kazanarak devam ettirdi ve tamamladı.

instagramda aleynakalayciogluu kullanıcı adıyla bulunan Aleyna Survivor kadrosu açıklandıktan sonra takipçiler tarafından keşfedilmeye başlandı.

Aleyna Kalaycıoğlu Survivora Nasıl Katıldı?

Aleyna Kalaycıoğlu survivor 2021’e nasıl katıldığını şöyle anlatıyor: “Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor. Peşinden gidecek cesaretim vardı gerçekleştirdiğim hayalleri Survivor’la taçlandırmaya gidiyorum.10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. ” sözleriyle iddalı olduğunu tüm izleyicilere duyurdu.

Survivor Yarışmacısı Aleyna Sevgilisi Var mı?

Survivor yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlunun sevgilisi olup olmadığı hakkında bilgi bulunamadı.

Survivor Yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu Boyu Kaç? Aleyna Kaç Kilo?

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Boyu, Kilosu Kaç?
Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu Boyu, Kilosu Kaç?

Aleyna Kalaycıoğlu boyu 1.70 ve kilosu 58 dir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu