Medya

Survivor 2021 Ayşe Yüksel Kimdir? Kaç Yaşında? Survivor Ayşe Boyu, Kilosu Kaç?

Survivor 2021 yılında TV 8 ekranlarında yeniden yayınlanıyor. Büyük heyecanla beklenen Survivor 2021’de gönüllüler takımında Ayşe Yüksel yer alıyor. Peki Survivor 2021 Ayşe Kimdir? Survivor Ayşe kaç yaşında? Survivor Ayşe boyu, kilosu kaç? İşte biyografisi ve diğer detaylar.

Ayşe Yüksel Kimdir?

Survivor yarışmacısı Ayşe hakkında merak edilenler yazımızda yer alıyor. 23 Mayıs 2000 yılında doğmuştur. Survivor yarışmacısı 20 yaşındadır. Halen Düzce Üniversitesinde 2. sınıf öğrencisidir.

Çocuk yaşlardan itibaren sporun bir çok dalıyla ilgilenmiştir. Ortaokulda hem masa tenisi eğitimi almış hem de Halter dalında Türkiye 3. sü olmayı başarmıştır. 1 yıl Halterle ilgilenmeye devam etmiş daha sonra voleybola yönelmiş ve 6 yıl voleybol oynamaya devam etmiştir. Voleybol kariyerinin 2. yılında aynı zamanda tenis antrenörlüğüne başlamış ve 4 yıl süren tenis antrenörlüğüne devam etmiştir.

Lise yıllarında ise 3 yıl basketbol okul takımında yer almıştır. Üniversitede yüzme dersleri almış ve futbol oynamıştır. aktif olarak tenis antrenörlüğünü devam ettirmektedir.

Survivor Ayşe boyu ve kilosu aşağıda yer alıyor.

Survivor Yarışmacısı Ayşe Yüksel Boyu ve Kilosu kaç?

2021 Survivor Ayşe boyu ve kilosu da merak edilenler arasında yer alıyor. Survivor Ayşe’nin boyu 1.64 cm, kilosu ise 59 kg’dır.

Survivor 2021 Ayşe Sevgilisi Kimdir? Sevgilisi Var mı?

Survivor yarışmacısı Ayşe’nin sevgilisi ile ilgili her hangi bir bilgi bulunamamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu