Medya

Survivor 2021 Emin Günenç Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç?

Survivor 2021 yılında TV 8 ekranlarında yeniden yayınlanıyor. Büyük heyecanla beklenen Survivor 2021’de gönüllüler takımında Emin Günenç yer alıyor. Aslen Tekirdağlı olan Emin Günenç Survivor 2021’de gönüllüler takımında yer alıyor. Peki Survivor 2021 Emin Kimdir? Survivor Emin kaç yaşında? Survivor Emin boyu, kilosu kaç? İşte biyografisi ve diğer detaylar.

Emin Günenç Kimdir?

23 Temmuz 1994 yılında İstanbul’da doğan Emin Günenç aslen Tekirdağ Şarköylü’dür. 8 yaşlarında futbola başlayan Günenç 18 yaşına kadar futbola devam etmiş fakat sakatlanınca bırakmak zorunda kalmıştır. Marmara Üniversitesi Makine ressamlığı bölümünden mezun olmuştur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almış ve aynı zamanda Craft Atölyeden temel oyunculuk, diksiyon, şan eğitimi ve Hilal Saral’dan kamera önü oyunculuk dersi aldı. 6 yıldır fitness ve 1 yıldır crossfit çalışıyor.

En son Bir Annenin Günahı adlı dizide rol almıştır.27 yaşındaki genç yarışmacı 2015 yılında çekilen Ezra adlı dizide de rol almıştır.

Survivor Yarışmacısı Emin Günenç Boyu ve Kilosu kaç?

Survivor 2021 yarışmacısı Emin Günenç’in boyu 1.87 cm’dir. Kilosu ise 78 kg’dır.

Survivor 2021 yarışmacısı Emin Günenç’in Burcu Nedir? Emin’in Sevgilisi Kim?

2021 Survivor gönüllüler takımında yer alan yarışmacının burcu Aslan’dır. Emin Günenç’in sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu