Medya

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç?

Survivor 2021 yılında TV 8 ekranlarında yeniden yayınlanıyor. Büyük heyecanla beklenen Survivor 2021’de gönüllüler takımında Reşat Hacıahmetoğlu yer alıyor. Trabzon doğumlu Reşat Hacıahmetoğlu Survivor 2021’de gönüllüler takımında yer alıyor. Peki Survivor 2021 Reşat Kimdir? Survivor Reşat kaç yaşında? Survivor Reşat boyu, kilosu kaç? İşte biyografisi ve diğer detaylar.

Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir?

Reşat Hacıahmetoğlu Trabzon’un Of İlçesinde 1990 yılında dünyaya geldi. ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Of’ta tamamladı. 2014 yılında Ordu Üniversitsinden mezun oldu. lise yıllarında spora olan ilgisinden karate ile yakından ilgilenen Hacıahmetoğlu daha sonra vücut geliştirmeyle spora devam etti.

Gerçek adı Sultan Reşat Hacıahmetoğlu’dur. 2016 yılında sosyal medyada resathao kullanıcı adıyla popüler olmaya başladı. Karadeniz kültürüyle mizah yapan Reşat videolarıyla gerçeği yansıtarak güldürmeyi başardı ve kısa sürede insanların ilgisini çekti. Uzun süre Trabzon’da özel bir şirkette çalışan Reşat Hacıahmetoğlu Trabzon’da yaşamını sürdürdü. 2021 yılında Survivor’da gönüllüler takımında oynamaya başladı.

Survivor Yarışmacısı Reşat Hacıahmetoğlu Boyu ve Kilosu kaç?

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç? Nereli? Sevgilisi Kimdir?

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu 1.73 boyunda, 75 kilo ağırlığındadır. Uzun yıllar spor ve vücut geliştirmeyle uğraşan Reşat’ın Survivor yarışmasında başarılı olma ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Survivor 2021 Reşat Sevgilisi Kimdir? Sevgilisi Var mı?

Survivor yarışmacısı Reşat’ın sevgilisi ile ilgili her hangi bir bilgi bulunamamıştır.

Survivor 2021’de Reşat Hacıametoğlu ile birlikte gönüllüler kadrosunda yarışan aşağıdaki yarışmacılar hakkında detaylı bilgi için isimlere tıklayabilirsiniz.

Emin Günenç Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu, Kilosu Kaç? Sevgilisi Kimdir? Burcu Ne?

Hanzade Ofluoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu, Kilosu Kaç? Sevgilisi Kimdir? Burcu Ne?

Ayşe Yüksel Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu, Kilosu Kaç? Sevgilisi Kimdir? Burcu Ne?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu