Medya

Survivor 2021 Uğurtan Dora Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu, Kilosu Kaç?

Survivor 2021 yılında TV 8 ekranlarında yeniden yayınlanıyor. Büyük heyecanla beklenen Survivor 2021’de gönüllüler takımında Uğurtan Dora yer alıyor. İstanbul doğumlu Uğurtan Dora Survivor 2021’de gönüllüler takımında yer alıyor. Peki Survivor 2021 Uğurtan Kimdir? Survivor Uğurtan kaç yaşında? Survivor Uğurtan boyu, kilosu kaç? İşte biyografisi ve diğer detaylar.

Uğurtan Dora Kimdir?

Survivor Uğurtan 7 Kasım 1984 Yılında İstanbul’da doğmuştur. 37 yaşındaki yarışmacı ortaokulu Saint Benoit Fransız Lisesinde, liseyi ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İktisat bölümünde yaptı. 

Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapan Dora, Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yönetici olarak görev aldı. Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol aldı.

Spor ile yakından ilgilenen yarışmacı su topu, jimnastik, kürek, basketbol ve fitness gibi alanlarla uğraştı. ENKA – TOFAŞ – Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi de bulunuyor. 

Survivor Yarışmacısı Uğurtan Dora Boyu ve Kilosu kaç?

2021 Survivor yarışmacısı Uğurtan dikkat çeken isimler arasında yer alıyor ve çok merak edilen bir konuda boyu ve kilosunun kaç olduğudur. Yarışmacının boyu 1.80 cm, kilosu ise 87 kg’dır.

Survivor 2021 Uğurtan Sevgilisi Kimdir? Sevgilisi Var mı?

Survivor 2021 gönüllüler takımında yer alan Uğurtan’ın sevgilisi Cevhere Konar olduğu öğrenildi. İletişim oyununu kazanan gönüllüler takımı ödül sırasında Dora sevgilisiyle olan fotoğrafını paylaştı ve gündem oldu. Dora’nın sevgili Cevhere Dora’la olan fotoğraflarını paylaşarak sosyal medyadan Uğurtan Dora’ya olan desteğini sürdürüyor.

Dora ve sevgilisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu