Medya

Survivor 2021 Yiğit Poyraz Kimdir? Kaç yaşında? Boyu ve Kilosu Kaç? Nereli? Burcu ne?

Türk televizyon ekranlarının en çok sevilen ve izlenen yarışma programı başladı. 2021 yılı gönüllüler takımında yer alan Poyraz kimdir? Survivor Poyraz kaç yaşında? Merak edilen yarışmacı Poyraz boyu ve kilosu gibi bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. İşte merak edilen detaylar aşağıda yer alıyor.

Survivor Poyraz (Yiğit Poyraz) Kimdir?

26 Aralık 1994 yılında İzmir’de doğdu. Çocukluk yılları ve ilkokul orta okul eğitim hayatı Bodrumda geçen Poyraz 2009 yılında Robert Kolejini yatılı olarak kazanmasıyla İstanbul’da yaşamaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul Boğaziçi İşletme Fakültesine 2015 yılında yerleşerek Üniversiteyi burada tamamlamıştır. 2 yıldır İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapmaktadır.

Son günlerde magazine damga vuran isim olan Yiğit Alp Poyraz bir reklam yıldızı olduğu öğrenildi.

Survivor 2021 Poyraz Boyu, Kilosu Kaç?

2021 survivor gönüllüler takımında oynayan Poyraz yaşı merak konusu oldu. 26 Aralık 1994 tarihinde doğan Poyraz 27 yaşındadır. Survivor Poyraz burcu Oğlak’tır. 2021 Survivor’da bu yıl ilk kez rekabet edecek olan Poyraz boyu ve kilosu işte detaylar; Survivor Poyraz boyu 1.80 cm, kilosu 78 kg’dir.

Survivor Poyraz Sevgili Kim?

Survivor Poyraz’ın sevgilisiyle çekildiği fotoğraflar gündeme damga vurmuştu. Fakat çok geçmeden eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı.

2021 Survivor Yiğit Poyraz röportajında şöyle açıklamada bulundu:

POYRAZ SERT ESECEK”

En büyük tutkusunun Survivor olduğunu ifade eden sporcu, aylardır mental ve fiziksel olarak çok iyi hazırladığını dile getirip, şampiyonluk için gittiğini söylüyor ve daha altı bir sonucu başarısızlık olarak görüyor. Poyraz, Bu zamana kadar her zaman yüzde yüzünü verdiğini söylerken, bu kez de öyle olacağını ve Suvrivor’a damga vuracağını belirtti. Müthiş bir senenin kendisini beklediğini sözlerini dile getiren yarışmacı, çok heyecanlı olduğunu söyledi. Poyraz yarışmada kendi soyadına atıfta bulunarak ‘Bu sene Survivor’da poyraz sert esecek’ şeklinde iddialı bir cümle de kullandı.

Sosyal medyada 4 bin takipçisi bulunan boyrazın takipçi sayısı çoktan artmaya başladı bile. instagram kullanıcı adı ‘yigitpoyrazz’ dır.

Bizde kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2021 Reşat Hacıahmetoğlu boyu kilosu kaç?,

Survivor 2021 Aleyna Kalaycıoğlu boyu, kilosu kaç? bu yazılarımıza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu