Oyun
Trend

PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile premium sandık ne zaman gelecek? Mart ayında Pubg mobile premium sandık gelecek mi? Pubg yeni premium sandık ne zaman gelecek? İşte premium sandığın geleceği tarih!

PUBG mobile, android ve ios işletim sistemine sahip olan telefonlar üzerinden oynanılıyor. Aynı zamanda emulatör üzerinden bilgisayardan da PUBG mobile oyunu oynanılmaktadır. Bir çok battle royal yani hayatta kalma tarzında oyun çıkmış olsa da, PUBG mobile hala popülerliğini koruyor. Milyonlarca kişinin PUBG mobile oynadığı inkar edilemez bir gerçek. Dolayısıyla PUBG mobile oyuncuları premium sandıkların ne zaman geleceğini merak ediyor. Çoğunlukla PUBG mobile premium sandık ne zaman gelecek? PUBG mobile premium sandık saat kaçta gelecek? PUBG mobile premium sandık ne zaman gelecek mart 18. sezon şeklinde sorular arama motorlarında aratılıyor.

Peki PUBG Mobile Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG mobile premium sandık geldi mi? PUBG mobile premium sandık ile ilgili yabancı kaynaklardan edinilen bilgiye göre premium sandık 21 mart gece saatlerinde oyuna geleceği yönünde oldu. PUBG mobile premium sandık birbirinden güzel kostüm ve skinler içeriyor.

PUBG Mobile Premium Sandık Yeni M416

PUBG Mobile premium sandıkta yer alan Neon Lord M416 oldukça beğenildi. Gold renge sahip olan el bombası ve yeni motor skini ise yine oldukça beğeni topladı.

İlginizi Çekebilir: Pubg New State Çıkıyor! Pubg New State Kaç GB? Pubg New State Hakkında…

PUBG Mobile Premium Sandık Yeni Motor Skini

Diğer PUBG Mobile Premium Sandık 2 Ay Sonra Geliyor

PUBG Mobile premium sandığının 2.si yaklaşık 2 ay sonra geliyor. Yeni premium sandık birbirinden güzel skinler içeriyor. İşte ön detaylar;

PUBG Mobile premium sandık geldi ve şimdiden bir çok kişi premium sandık satın alarak yeni skinleri çıkartma peşinde. Şimdiden herkese bol şanslar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu